Danışmanlık Yaklaşımımız

 

Kurumunuzun yapısını, kültürünü, iş yapış şeklini, stratejisini derinlemesine anlayarak; pazarı, rekabeti, sektörün dinamiklerini güncel olarak takip ediyoruz. Sizin ihtiyaç duyduğunuz liderlik özelliklerine odaklanıyoruz.

 

Kariyerinde sonraki adımını atmaya hazır, kurumunuzu hedeflerine taşıma potansiyeline sahip lider adaylarını saptayarak sizi o adaylarla bir araya getiriyoruz. Değerlendirme süreçlerini size özel tasarlıyor, adayların belirlenmesinden işe alımın tamamlanmasına kadar her adımda sizin adınıza tüm süreci yönetiyoruz.

 

İşe alım sürecinin ardından hem aday hem de işveren memnuniyetini düzenli olarak takip ediyoruz.

 

Hizmetlerimiz

 

Orta ve üst düzey                                                                             Yönetici koçluk hizmeti

yönetici seçme ve yerleştirme

 

 

 

Aday değerlendirme merkezi                                                             Kurumun ihtiyacına yönelik

uygulamaları                                                                                      insan kaynakları çözümleri

                                                                                                           geliştirilmesi

 

 

İş başı öncesi aday referans kontrol paketi

 

Sektörel Uzmanlıklarımız

Başlıca Sektörler

Uzmanlık Alanları

Kurucu Jilda Bal

University of Utah’ta finans ve işletme eğitimi aldı.

İş yaşamına Amerika’nın Utah eyaletinde ACC Capital Corporation’da krediler bölümünde başladı. Türkiye’de ise finans sektöründe Volvo Group bünyesinde krediler, satış ve pazarlama bölümlerinde, Aklease şirketinde  iş geliştirme ve pazarlama departmanında görev aldı. Manpower İnsan Kaynakları’nda şube müdürlüğü yaptı.

 

Yurtiçi ve uluslararası 20 yıllık deneyiminin ardından İK danışmanlığı alanındaki ihtiyaçları görerek Gilda&Partners’ı kurdu. Üst ve orta düzey yönetici işe alımlarında geleneksel kodları kırmayı, yeni nesil ve butik bir yaklaşım geliştirmeyi hedefledi. Tüm süreçleri bire bir yönettiği bir iş modeli geliştirdi.

 

Triatlon, maraton, dayanıklılık sporları özel ilgi alanlarıdır.

 

Jilda Bal PWN (Professional Women’s Network) üyesidir.

Çözüm Ortaklarımız

ADVanced Insights Profile

WHAT

WHY

HOW

Şeffaf ve etik danışmanlık

 

 

 

 

İhtiyaçlarınızın butik anlayışla

derinlemesine saptanması

 

 

 

 

Kurumunuza özel aday geliştirilmesi

 

 

 

 

Detaylı ve güvenilir aday araştırması

Yetenek keşfi

 

 

 

 

Profesyonel süreç yönetimi

 

 

 

 

Hizmet verilen kurumun

insan kaynaklarının korunması için hassasiyet

Sektörünüzün dinamiklerini bilen, güncel araştırma ve değerlendirme metodlarına hakim, kurumunuzu ve kurumunuzun hedeflerine ulaşması için ihtiyaç duyduğu orta/üst düzey yöneticinin niteliklerini derinlemesine anlamış butik bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

 

Hedeflerinizi, önceliklerinizi sizin adınıza düşünerek size özel bir değerlendirme ve işe alım süreci tasarlıyor, her aşamada süreci sizin adınıza yönetiyoruz. Zamanınızın kıymetli olduğunu biliyor, yalnızca titizlikle seçilmiş adaylarla sizi bir araya getiriyoruz.

 

Hizmet verdiğimiz kurumlar için uzun vadeli ve güvenilir iş ortağı olmak, katma değer yaratmak, süreçleri kolaylaştırmak üzere çalışıyoruz.

 

Bizimle tanışmak isterseniz info@gildaandpartners.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kariyerinizde yeni bir adım atmaya hazırsınız. Vizyon, yetenek ve potansiyelinizin farkındasınız. Eğitim, birikim ve deneyiminizle fark yaratacağınız “o” işi arıyorsunuz.

 

Gilda&Partners sizin yeteneklerinize ihtiyaç duyan, niteliklerinizi doğru değerlendirecek işverenle sizi buluşturmak; potansiyelinizi en verimli kullanacağınız pozisyonla kariyerinizi sürdürmenizi sağlamak üzere burada.

 

Ağımıza katılmak için info@gildaandpartners.com adresine özgeçmişinizi gönderebilir ya da aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

İşverenler

Adaylar

Gilda&Partners Consulting

Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:199/6

Levent 199 Binası 34394 Levent / Şişli / İstanbul

T: +90 212 403 9543

info@gildaandpartners.com

Gilda&Partners Özel İstihdam Bürosu Olarak 25.02.2019 - 24.02.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 20.02.2019 tarih ve 1181736 sayılı karar uyarınca 1054 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Şişli Hizmet Merkezi : 02122910925

Copyright © Gilda&Partners 2019. Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: 7781 Akıl Fikir Tasarım

EN | TR